Kromě klasiky můžete získat i personalizovaná razítka

S rychlou výrobou razítek a vizitek si můžete užít nejen snadnost objednání, ale také zjistit, že s těmito produkty není vůbec nuda. Existuje totiž mnoho typů razítek, které lze používat nejen v kanceláři. S námi se dozvíte nejen to, jaké varianty můžete volit, ale umožníme vám také grafický náhled otisku, nebo vložení vlastního loga či obrázku.
 
S námi si můžete vybírat z desítek nejrůznějších možností
Co všechno u nás najdete? Především razítka základní, s příslušenstvím, kapesní, cestovní, s QR kódem, ozdobná s ornamenty, s hotovými texty, kulatá, úřední, poštovní, s propiskou, personalizovaná, pásková, číslovací, pro geocaching, ekologická, antibakteriální, paginovací, nebo pro prvňáky a školáky a mnohem více.
 
Takhle skvělé ceny za tak vysokou kvalitu si užijete
Ano, i tyto produkty se mohou vyjímat svou kvalitou za nejlepší ceny. Kvalitní produkt vám totiž nejen usnadní práci, ale také ušetří spoustu času. A online návrh a objednání pro vás udělá to samé. S grafickým náhledem otisku navíc budete přesně vědět, co objednáváte.
 
Nabídneme vám nejen široký výběr, ale také super slevy
Chcete něco víc, než kvalitní produkt za úžasnou cenu? S námi to dostanete. Nabídneme vám také prodlouženou záruku na tři roky od značky Colop, slevu 35 % v našem e-shopu a možnost výběru výrobní lhůty. Na výběr máte expres na počkání, do 24 hodin a do dvou dnů.

Tagged with: